Tanie odwierty
Just another WordPress site

Architektura i nowoczesne budownictwo – Frank Gehry projektuje rozszerzenie HQ Facebooka

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Zdjęcie: Frank Gehry / Gehry Partners za pośrednictwem Bloomberg Mark Zuckerberg, 28-letni współzałożyciel Facebooka, zlecił Frankowi Gehry emu zaprojektowanie nowej siedziby kampusu na obrzeżach Zatoki San Francisco w Kalifornii.
Usytuowany po drugiej stronie autostrady od Facebooka East, obecnej siedziby firmy, Facebook West zapewni każdy luksus, jakiego oczekuje się od nowoczesnej powierzchni biurowej, od elastycznego otwartego planu piętra po arkadowe powierzchnie wypoczynkowe i ogromny ogród na dachu.
Ogromny pokój o powierzchni dziesięciu akrów.
odrywa się od krzywych podpisów Gehry ego i ma na celu zapewnienie systemu, który nie jest cenny, a który może manipulować .
Stoły robocze ustawiają się w zakrzywionych łukach, takich jak rojące się ryby ., organizując obiekt o powierzchni 420 000 stóp kwadratowych w dzielnice.
które miękko wpływają na siebie nawzajem, próbując wspierać wspólne, podobne do społeczności środowisko.
Kiedy pracownicy Facebooka potrzebują przerwy, mogą wycofać się do kawiarni na tarasie w ogrodzie w poszukiwaniu sushi i grilla, grać w arkadowe gry w salonie ze swoimi współpracownikami lub uciec ze skręconych drewnianych schodów.
do bujnego ogrodu na dachu.
Rozpoczęcie budowy planowane jest na wiosnę 2013 r.
Więcej informacji na temat wyłącznego zasięgu Bloomberg tutaj.
Zdjęcie: Frank Gehry / Gehry Partners via Bloomberg
[przypisy: jaka wilgotność w domu, odsprzedaż energii elektrycznej, oznaczenia na mapie ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: jaka wilgotność w domu odsprzedaż energii elektrycznej oznaczenia na mapie