Tanie odwierty
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : Dutchess House No. 1 / Grzywinski + Pons

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Floto + Warner / OTTO Architekci: Grzywinski + Pons Lokalizacja: Millerton, NY, USA Zespół projektowy: Matthew Grzywinski, Amador Pons Rok budowy: 2012 Zdjęcia: Floto + Warner / OTTO + 21 Kiedy Grzywinski + Pons został zlecony do zaprojektowania tego domu, byliśmy podekscytowany krótką instrukcją i klientem, który był bardzo konkretny programowo i gdzie budżet miał prymat, ale był otwarty na każdą formę, która może wynikać z naszego procesu w odpowiedzi na ich prośby.
Dom został pomyślany jako dom wiejski początkowo używany jako uzupełnienie i odrodzenie z mieszkania w mieście, które ostatecznie może przekształcić się w pierwotną rezydencję.
Chcieli mieć wolnostojący domek lub pensjonat, który mógłby pomieścić swoich starszych rodziców w czasie dłuższych pobytów z zachodniego wybrzeża i być dostępnym do wynajęcia na noc według własnego uznania, aby pomóc w pokryciu kosztów.
Kolejną prośbą było stworzenie miejsca, które było bardzo otwarte na jego piękne otoczenie, ale można je było zabezpieczyć i zabezpieczyć w ciągu długich okresów, kiedy nie było w nim miejsca.
Co więcej, klient.
przewidując pobyt w domu sam.
poprosiliśmy, abyśmy stworzyli apartament typu master bedroom, który pozwoliłby nieskrępowanemu dostępowi na zewnątrz (zarówno fizycznie, jak i wizualnie) z bezpiecznego okonia.
kiedy parter był zabezpieczony na noc.
Szczególną uwagę poświęciliśmy widoczności, ekspozycjom, sezonowym zmianom jakości i kierunku światła oraz przepływowi i integracji przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych.
Skoncentrowaliśmy się również na tym, aby dom był bardzo zrównoważony i energooszczędny.
podczas gdy to poinformowało projekt domu w znaczący sposób, nie chcieliśmy, aby dom i domek nosili swoje zielone kwalifikacje na rękawie jako estetyczne.
Dom zbudowany został z ICF, strategicznie oszklonych niskimi zespołami i pokrytych aluminium o wysokim walcowaniu albedo.
Zaprojektowaliśmy głębokie okapy w największych przestrzeniach ze szkła na podstawie naszych badań słonecznych.
Dom i domek były tak dobrze izolowane, że musieliśmy określić urządzenie EVR do wymiany świeżego powietrza.
System ciepłej wody na żądanie wyklucza jakąkolwiek marnowaną energię na podgrzewaczach wody, gdy dom nie jest zajęty, a także ogrzewa dom za pomocą hydronicznej płyty promiennikowej.
Oprawy o niskim przepływie, podwójne spłukiwanie toalety, oświetlenie LED, urządzenia o wysokiej wydajności i zrównoważone drzewostany zostały określone i zastosowane.
.
Floto + Warner / OTTO Chcieliśmy się upewnić, że dom jest bardzo ciepły i szczęśliwy.
prawdziwie towarzyskie środowisko.
a jednocześnie niepozbawiony nowoczesności i trwałości.
Środowisko naturalne jest gwiazdą pokazu, a każde pomieszczenie lub przestrzeń wewnętrzna jest przeznaczona do świętowania tego.
Nawet okładzina zewnętrzna, określona dla wydajności.
matowe aluminium i ipe.
został zaprojektowany, aby wzmocnić progres barw zarówno w ciągu dnia, jak i przez cały sezon.
.
Plan Floto + Warner / OTTO
[podobne: polturist, więźba dachowa prefabrykowana, schody z granitu cena ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: polturist schody z granitu cena więźba dachowa prefabrykowana