Tanie odwierty
Just another WordPress site

Kącik architekta – Biennale w Wenecji 2012: Wydawnictwo Lars Müller – gorączka książki

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości Lars Müller Publishers Dołącz do autorów i redaktorów Lars Müller Publishers, aby uzyskać możliwość podpisania rzadkich książek z architektami Wang Shu, Sou Fujimoto i Stevenem Hollem 28 sierpnia na Biennale Architektury w Wenecji w 2012 roku! Wydarzenie to zainauguruje wystawa Lars Müller Publishers.
Book Fever, który będzie zawierał sześćdziesiąt publikacji.
nowe wydawnictwa, bestsellery, kamienie milowe z przeszłości i rzadkie skarby.
do publicznej wiadomości.
Założona trzydzieści lat temu, Lars Müller Publishers.
starannie opracowane i zaprojektowane publikacje dotyczące architektury, wzornictwa i sztuki współczesnej sprawiły, że stali się uznanym międzynarodowym wydawcą.
Jednym z przełomowych wydarzeń, które mogliście zapamiętać, było wydanie przez nich prac Petera Zumthora (1998), który był pierwszym przeglądem twórczości znanego obecnie na świecie architekta, który wyznaczył nowe standardy dla monografii jako gatunku książek.
Kontynuuj po przerwie, aby uzyskać więcej informacji na temat podpisywania książek i wystawy.
Lars Müller Publishers znany jest z dokumentacji historycznej i monografii dotyczących niezwykłych architektów.
Wydali wiele książek o renomowanych architektach, takich jak Peter Eisenman, Kenneth Frampton, Buckminster Fuller, Gigon / Guyer, Herzog & de Meuron, Steven Holl, Louis Kahn, Zaha Hadid, SANAA, Sauerbruch Hutton, Alison i Peter Smithson oraz Günther Vogt.
.
Dziś Lars Müller Publishers koncentruje się na indywidualnym procesie projektowania,.
Wynalazku.
struktury wizualizowanej u autorów.
Szkice i rysunki.
Aktualne tytuły ilustrowane to książki o Sou Fujimoto, Eduardo Souto de Moura i Wang Shu, tegorocznej zdobywczyni Nagrody Pritzkera.
Firma interesuje się również historycznym i współczesnym rozwojem miast, a także podejściami do rozwiązywania społecznych i ekonomicznych problemów przyszłości.
Przykładem tego jest Ecological Urbanism, tytuł opublikowany w 2009 roku we współpracy z Harvard Graduate School of Design.
współpraca, która kontynuuje trzy nowe wydania, Podszepty: angażująca architektura, krajobraz i miasto; Kenzo Tange: Architektura dla świata; i w życiu miast.
Wystawa: Lars Müller Publishers.
Gorączka książki Data: poniedziałek, 27 sierpnia.
Niedziela, 16 września Miejsce: Fondazione Querini Stampalia, Wenecja Wydarzenie: podpisanie książki z architektami Wang Shu, Sou Fujimoto i Steven Holl Data: 28 sierpnia 2012; 14:30 .
15:30 Miejsce: Padiglione svizzero, Giardini pubblici Prowadzący: Lars Müller Wydawcy dzięki uprzejmości Lars Müller Wydawcy Wystawy Larsa Müllera Wydawcy partnerzy i autorzy: Peter Eisenman.
Olafur Eliasson.
Kenneth Frampton Gigon / Guyer Architekci Zaha Hadid Herzog & de Meuron.
Steven Holl.
Jasper Morrison.
Mohsen Mostafavi i Hél.
Ne Binet.
SANAA / Kazuyo Sejima i Ryue Nishizawa Eduardo Souto de Moura Emilio Tu.
Ón.
Urban-Think Tank / Alfredo Brillembourg i Hubert Klumpner Günther Vogt
[więcej w: kuma olszowa, oznaczenia na mapie, więźba dachowa prefabrykowana ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: kuma olszowa oznaczenia na mapie więźba dachowa prefabrykowana