Tanie odwierty
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : Slipstream / FreelandBuck

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości FreelandBuck.
Inspirowany przez Lebbeusa Woodsa.
Slipstreaming rysunki, ta instalacja jest wykonana z ponad tysiąca CNC sklejki, które łączą się ze sobą tworząc falistą, dynamicznie wzorzystą i jaskrawo zabarwioną ścianę.
Opracowany jako ekwipunek dwuwymiarowego rysunku przez przestrzeń galerii w Nowym Jorku, struktura jest następnie odcinana, aby wytworzyć zbiór połączonych ze sobą 3-wymiarowych przestrzeni.
Projekt rozwija nowe formy cyfrowego rysunku,.
Skrzynia z jajkiem.
typowe zespoły typowe dla budowanej konstrukcji kija i nasza umiejętność opisywania i wytwarzania dynamiki przepływu i turbulencji, zjawiska, które fascynowało artystów przynajmniej od czasów Leonarda Da Vinci.
Instalacja FreiffBuck Slipstream (wcześniej wspomniana na AD) była oglądana w nowojorskiej galerii Bridge od połowy lipca.
Jednak wystawa dobiegła końca, a Slipstream potrzebuje nowego domu.
Zainteresowany.
Masz mniej niż 24 godziny na złożenie oferty w serwisie eBay! Architekci: FreelandBuck Współpracownicy: Teoman Ayas, Robert Cannavino i Jacqueline Kow Wsparcie: Elise Jaffe + Jeffrey Brown Fotografia: Kevin Kunstadt Dzięki uprzejmości FreelandBuck Podziękowania dla: Evan Dobson, Cristian Oncescu, Jason Roberts, William Sheridan, Constance Vale, Caroline Van Acker, Sarah Gill, Jonathan Reyes, Peter Logan, David A.
Palmieri, Brian Hong, Shane Neufeld i Julcsi Futo Dzięki uprzejmości FreelandBuck
[więcej w: ogranicznik przepiec, kuma olszowa, kalkulator budowlany ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: kalkulator budowlany kuma olszowa ogranicznik przepiec