Tanie odwierty
Just another WordPress site

Ze swiata architektury – [DES] dobrar Memorial / Aleph Zero + Juliano Monteiro

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Rodrigo Jorge Zaprojektowany przez Aleph Zero + Juliano Monteiro, Dobrar Memorial to przestrzeń skomponowana przez elementy odblaskowe, które jest mętną, ograniczoną przestrzenią: w, na zewnątrz, daleko i blisko, z przodu, z tyłu, niepowtarzalne, wielokrotne, prawdziwe odbicie.
Ważnym elementem projektu jest taki, który aktywuje i nadaje sens przedmiotom: użytkownikowi / obserwatorowi.
W przeciwieństwie do zwykłego biernego obserwatora, jest obserwatorem, który komponuje utwór poprzez jego pozycję i ruch w przestrzeni.
Taki ruch został jeszcze.
Odzwierciedlony.
przez obiekty, które.
tańczą.
jako przejście przechodniów i oskarża ich o bycie także aktorami w wielorakiej rzeczywistości, dynamicznej i wzajemnie powiązanej.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Odbicie jest wypaczonym powtórzeniem.
Skręca, odwraca i mnoży otaczającą przestrzeń, zawstydzając referencje lokalizacji.
Na terenie kampusu, którego optymalizacja wyszukiwania konfiguracji i czytelność z powtarzalności ustalonych wcześniej odpowiedzi i znaków, zwiększa możliwość występowania pojedynczego miejsca, w którym to samo powtórzenie mnoży się wykładniczo w sposób materializujący się jako przedmiot w tym samym czasie, w którym wpływa i jest pod wpływem określonej lokalizacji.
Architekci: Aleph Zero + Juliano Monteiro Lokalizacja: Curitiba, Brazylia Koncepcja: Gustavo Utrabo, Pedro Duschenes, Juliano Monteiro Zespół: Ernesto Bueno, Lucas Issey, Hugo Loss, Mathilde Poupart, Lucille Daunay, Sabine Meister Projekt strukturalny: Ricardo Dias Robotic Project: Fernando Marins Collaborators: Profa.
Gisele Pinna, Prof.
Adriano Dorigo, Prof.
Alexandre Ruiz i Prof.
Haraldo Freudenberg Praktykanci: Bruna Fabre, Eduardo Witt, Gabriela Casagrande, Marcelo Loro e Marcela Furtado
[więcej w: przenikanie ciepła, olx piotrków, więźba dachowa prefabrykowana ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: olx piotrków przenikanie ciepła więźba dachowa prefabrykowana